3 FAKTAI APIE TONIKĄ IR JO NAUDOJIMĄ

27/01/2020

Daugeliui iš Jūsų yra suprantama kam reikalingas kremas ar prausiklis, bet  kas yra tonikas? Arba kokia jo funkcija?, ką daro mūsų odai? lieka labai labai neaiški. Ir kiek esu susidūrusi tikrai labai daug merginų net nemato prasmės jį naudoti, nes joms tai atrodo kaip pinigų švaistymas o rezultato jo naudojimo nejunta. Dėl šios priežasties jis nepelnytai būna pamirštas ir neįtraukiamas į odos priežiūros rutiną.

  • Tai kaip yra iš tiesų?

Pirmiausia noriu pradėti nuo to, jog Tonikas nevalo odos nešvarumų, jis neatlieka micelinio vandens ar pienelio funkcijų skirtų nuvalyti nuo odos nešvarumus.

1 FAKTAS APIE TONIKĄ

Tonikas atstato normalų odos pH (juk vandens pH gali būti net 9,5) o tai reiškia jog sutrinka rūgščių ir šarmų pusiausvyra, kas yra pavojinga odai, ko pasekoje turime blizgančią T zoną, užsikimšusias poras, spuogelius, inkštirus... Ir taip kiekvieną dieną..

2 FAKTAS APIE TONIKĄ

Be PH Atstatymo jis gali būti kaip papildoma odos drėkinimo priemonė, gali turėti anti-age savybių (būti su peptidais ar hialurono rūgštimi), gali būti priešuždegiminis, skirtas aknei. Taip pat tonikas gali sudėtyje turėti rūgščių ir atlikti eksfolijuojančią funkciją, tačiau tokio toniko kasdien nereikėtų naudoti, tik kelis kartus per savaitę arba taip kaip nurodo gamintojas. Labai svarbu skaityti produktų sudėtis ir atkreipti dėmesį, jog toniko sudėtyje neturi būti alkoholio. Tonikas tai nuolatinės odos priežiūros dalis, naudojama kiekvieną dieną ryte ir vakare. Nusiprausus veidą su prausikliu, jį nusišluosčius, vatos diskelių pagalba tepame toniką.


3 FAKTAS APIE TONIKĄ

Naudojant toniką visos kitos priemonės, kurias naudojame po jo skverbiasi giliau į odą , to pasekoje veiksmingumas tik didėja. Kuomet sudrėkiname veiduką toniku, nereikia laukti kol išdžius, galime ir turime iš karto tepti serumą ar kremą. Labai rekomenduoju sistemingai naudoti visas priemones ir ilgesnį laiką, tik taip pajusite realų poveikį. Atsiminkite greito poveikio nebūna, būkite kantrios.

Prieš pradedant naudoti toniką LABAI SVARBU atkreipti dėmesį ir į odos būklę:
Taigi susiruošėme pirkti toniką: susižinome savo odos tipą ir dabartinę odos būklę (tai du skirtingi dalykai; pvz: gali būti odos tipas riebi oda, būklė dehidratuota) Tai labai labai svarbu!!! Nes tonikų yra įvairių, jie gali spręsti įvairias problemas. Svarbu atsiminti, jog netinkamai pasirinkta priemonė gali pridaryti odai daug žalos.

REZULTATAS. Tonikas-reikšminga odos priežiūros dalis. Visada sakau tik sistemingai prižiūrint odą turėsite gerus rezultatus, netaupykite savo odos sąskaita!