KĄ REIKIA ŽINOTI APIE ODOS ŠVEITIMĄ. VEIDO PILINGAS - KAS TAI?

17/07/2019

Ar esate susidūrusios su situacija, kai net ir brangus kremas iš pradžių veikia, o po keleto naudojimų tampa "neveiksnus" Jūsų odai? Sakysite, oda priprato ir veiksmingumas sumažėjo? Tačiau ar žinojote, kad norint jog kremas ar kiti odos priežiūros produktai suveiktų, jam reikia prasibrauti pro Jūsų negyvų odos ląstelių sluoksnius? Odos priežiūros priemonių efektas bus kur kas veiksmingesnis, jei prieš drėkindamos ar lepindamos odą, pirmiausia ją nušveisite.

Veido pilingas, kas tai ir kaip daromas?

Senoms, negyvoms odos ląstelėms besikaupiant ant odos paviršiaus, oda pamažu ima atrodyti nelygi, kieta ir sausa, ji netenka elastingumo ir natūralaus švytėjimo. Be to, nepašalintos senos ląstelės gali paskatinti odą išskirti dar daugiau riebalų (sebumo) bei taip užkimšti poras, dėl ko susidaro odos nelygumai bei ima kilti spuogeliai, ko pasekoje nėra taip paprasti paprasta padėti odai atgauti švytėjimą.

Labai dažnas mano klienčių klausimas: kodėl mano oda riebaluojasi ir kodėl joje tiek daug inkštirų, paviršius nelygus?

ATSAKYMAS labai paparastas, todėl kad:

  • oda buvo šveičiama netinkamai,
  • netinkamomis priemonės,
  • iš viso nešveičiama,
  • niekada nebuvo daromas profesionalus (pas kosmetologę veido valymas) arba tai daroma Itin retai.

Tokiu atveju visada savo klientes perspėju, jog reikės įdėti nemažai darbo tiek joms pačioms(su namų priežiūra ir priemonėmis) tiek man, kol oda taps glotni ir lygi. Nereikėtų tikėtis, jog per vieną procedūrą po tokios nepriežiūros Jūsų oda taps lygi, labai to norėčiau, bet taip nebūna. Jeigu oda ilgai buvo netinkamai prižiūrėta, kosmetologas per vieną procedūrą nepadarys stebūklo, naujos odos neuždės, bet įdėjus darbo rezultatas jus džiugins.


Kaip dažnai naudojamas veido pilingas namuose?

Įprastai veido pilingas naudojamas 1-2 kartus per savaitę, bet visgi šis skaičius labai priklauso nuo Jūsų odos būklės, tipo ir net amžiaus. Mano rekomendacija 1 kartą per savaitę vakare, jeigu Jūsų oda labai riebi ir jūs tikrai tą žinote (jūsų kosmetologas nustatė Jūsų odos tipą) tuomet galite šveisti 2 kartus.

Mano patarimas: geriausia odą šveisti ne tokiomis agresyviomis priemonėmis. Piktnaudžiavimas grubiais šveitikliais didina viršutinio odos sluoksnio pažeidimo riziką. Geriau rinkitės šveitiklius be dalelių, kreminės, gelinės konsistencijos, rūgščių pagrindu.

Dažnai iš savo klienčių girdžiu, kad netiki tokiais šveitikliais nes nejaučia dalelių , tai labai klaidinga nuomonė, tam kad priemonė veiktų ji neprivalo būti grubi ir agresyvi, daugiau tai psichologinis momentas. Atsiminkime Mažiau yra geriau.

Veido pilingas padarytas, kas toliau?

Taigi kai pasidarome veido pilingą, idealu užsidėti drėkinamąsias veido kaukes, po kaukės naudoti įprastas priemones turinčias daug drėgmės, tokias kaip tonikas, serumas, kremas.

Labai svarbu Odą pilinguoti vakare, o kitas visas priemones po pilingo tepti gausiau, naktį oda dirba, tad reikia leisti jai turėti iš ko gerą darbą padaryti.

Veido pilingas pas kosmetologą - cheminis šveitimas

Cheminių šveitiklių sudėtyje įprastai būna salicilo rūgšties, AHA (alfa hidroksilinių rūgščių), glikolio arba pieno rūgšties. AHA suardo ryšius tarp raginių ląstelių, sukelia odos pleiskanojimą. Kai nupleiskanoja negyvos odos ląstelės (jei oda yra užteršta negyvomis ląstelėmis, ji praranda natūralų gebėjimą apsisaugoti), ji lieka švari, skaisti. Dar AHA rūgštys skatina ląsteles atsinaujinti, todėl susiformuoja sveikesnis paviršinis odos sluoksnis.

Procedūros privalumai: skaistina odą, švelnina senėjimo požymius, pigmentines dėmes, veiksmingai valo riebią odą ir pagerina jos būklę.

DEIMANTINĖ MIKRODERMABRAZIJA

Taikant šį metodą, oda šveičiama deimantiniais prietaiso antgaliais, o pašalintos negyvos odos ląstelės susiurbiamos vakuumu. Šiuo metodu galima šveisti ne tik veidą, bet ir paakių sritį. Tai ya puiki mankšta kraujagyslėms, todėl tinka ir esant išsiplėtusiems paviršiniams odos kapiliarams (kuperozei). Atliekant šią procedūrą reguliariai, lėčiau formuojasi raukšlės, oda lengviau kvėpuoja, greičiau atsinaujina, ne tokios pastebimos tampa išsiplėtusios poros.

Procedūros privalumai: galima šveisti jautrią odą, procedūra neskausminga, tinka spuoguotai, pavargusiai, nešvariai odai.

Rūpinkimės savo oda atsakingai!