VEIDO VALYMAS - REIKIA AR NE?ODOS PRIEŽIŪRA PAVASARĮ

08/05/2019

Pasibaigus žiemos laikotarpiui dažniausiai mūsų odos atrodo papilkėjusios, praradusios gyvybę, vitaminus, tonusą. Labai dažnas atvejis po žiemos sausa oda ir net pleiskanojanti.

Kodėl taip nutinka? Pagrindinė priežastis netinkamai pasirinkta kosmetika, nesilankymas kosmetologo kabinete - nes veido valymas ne tik higienos procedūra bet ir odos regeneracijos procedūra (privertimo dirbti procedūra) tik ją atlikus visos priemonės kurias naudojame patenka į giliuosius odos sluoksnius, taip produktai tampa veiksmingi. Be abejo žiema yra išbandymas mūsų odai ir dėl didelių temperatūrų pokyčių.

Taigi po žiemos mūsų odą pasitinka pavasaris, saulė mus lydi nuo pirmųjų dienų (net jei jos ir nematome), tuo tarpu mūsų pavargusią odą veikia pirmieji saulės spindulėliai ir padaro didelį negerą darbą - nespėjusi atsigauti oda imli pigmentinėms dėmėms, raukšlelėms bei dar didesnei odos dehidratacijai.

KAIP PRIŽIŪRĖTI ODĄ PO ŽIEMOS? VEIDO VALYMAS REIKALINGAS AR NE?

Pats svarbiausias dalykas ką turėtumėte suskubti padaryti atėjus pavasariui, tai nueiti pas savo kosmetologę ir pasidaryti veido valymo procedūrą: tai gali būti - mechaninis veido valymas, rūgštinis veido valymas, veido valymas ultragarsu ar kombinuota veido valymo procedūra (drėkinanti, stangrinanti, su vitaminu C).

LABAI SVARBU - tik po šios procedūros (kada oda pradeda dirbti) galime pagalvoti apie kosmetikos produktų pakeitimą (tam kad jie išties veiktų).

KAIP ODĄ PRIŽIŪRĖTI NAMUOSE, KAD REZULTATAI IŠLIKTŲ KUO ILGIAU?

Veido valymas namuose taip pat labai svarbus procesas. Tam rekomenduoju turėti keletą produktų:

1. Makiažo valiklį (geriausia jei tai mūsų pienelio konsistensijos, taip pat galima ir taip visų pamėgtą micelinį vandenį, bet jį labai svarbu nepamiršti nuplauti).

2. Prausiklį ( koks prausiklis tinka Jūsų odai geriausia pasitarti su kosmetologu, na o jeigu pačios norite įsigyti be pagalbos, rinkitės kuo švelnesnį, natūralesnės sudėties, be kvapiklių ir dirbtinių dažiklių, alergenų, sulfatų.

3. Odos valymui galima naudoti valomąsias veido kaukes, dažniausiai tai būna molio kaukės. Tiesa šios valomosios kaukės labiau tiks mišrios-riebios odos savininkėms, jas galima naudoti 1 kartą per savaitę, jokiu būdu negalima piknaudžiauti ir darytis kas antrą dieną, rezultato tikrai nebus, dar galite ir pakenkti odai. NEPAMIRŠKIME gilus veido valymas yra kosmetologų kompetencija.

Dar vienas veido valymo produktas, kuriuo noriu pasidalinti tai Šveitikliai.

4. Veido odą namuose šveisti - rekomenduoju ne dažniau kaip 1 kartą per savaitę. Labai gerai veikia šveitikliai kurių sudėtyje yra rūgščių. Pačios veiksmingiausios rūgštys: glikolio, pieno, salicilo, migdolų. Jos veikia greitai ir efektyviai ir yra saugiai pagamintos naudoti vartotojams namuose. Rūgščių nereikia bijoti nei pavasarį nei vasarą, tiesiog visada reikalinga naudoti apsauginį kremą (SPF 30, SPF 50). Šią apsaugą reikia naudoti ne tik dėl rūgščių kurias naudojate ar naudosite bet ir tam kad saugotumėte odą nuo pigmentinių dėmių atsiradimo, raukšlių bei drėgmės išgaravimo. Manu tikrai neverta rizikuoti, geriau tikrai nepatingėti ir rytais užsitepti apsauginį nuo saulės kremą.

Su kuo negalima šveisti odos?

Visada savo klientėms nerekomenduoju naudoti šveitiklių, kurie turi dalelių (nebent mažytės, švelnios ir greitai tirpstančios) bet visgi geriau šveitiklis išvis be dalelių.

JOKIU BŪDU savo odos nešveiskite su : kavos tirščiais, cukrumi, druska, actu citrina, tai ne tie produktai kurie Jums padės, maisto produktus geriau valgyti o oda geriau pasirūpins profesionalūs produktai skirti odos priežiūrai.

Rūpinkimės savo oda atsakingai, sveika oda mūsų tikslas!

Registracija!