PEPTIDAI KOSMETIKOJE - KAS PADEDA ATITOLINTI RAUKŠLIŲ ATSIRADIMĄ?

21/10/2019

Žmonės yra linkę išleisti dideles pinigų sumas kosmetikos produktams, kurių reklama žada puikų rezultatą, tačiau nepasidomi to produkto sudėtimi, ar jis iš tiesų toks nerealus ir padarys tą ką žada gamintojas.

Mūsų odos senėjimas priklauso nuo keletos pagrindinių faktorių: genetikos, gyvenimo būdo, UV spindulių, klimato sąlygų, streso, maisto ir mitybos. Bėgant metams mūsų oda netenka drėgmės, ko pasekoje yra prarandamas elastingumas, oda šerpėtoja, atsiranda raukšlelių, oda bliūkšta tad nedarant tinkamų žingsnių raukšlelės dar labiau gylėja o bendra odos būklė tik blogėja.

Nors šie procesai yra natūralūs ir neišvengiami (juk jaunyn neiname), tačiau juos galime pristabdyti ir tą mums padaryti padės mažos molekulinės masės PEPTIDAI.

KAS YRA PEPTIDAI IR KAIP JIE VEIKIA?

Pirmiausia Peptidai dalyvauja visuose gyvybiniuose organizmo procesuose, jie yra ytin svarbūs organų veiklai: Atnaujina ląsteles, palaiko jų aktyvumą, skatina apykaitos procesus. Bet svarbiausia PEPTIDAI puiki priemonė nuo raukšlių ir kitų senėjimo požymių.


Kosmetika, kurios sudėtyje yra peptidų, veikia gyvas ląsteles ir netgi senėjančioje odoje skatina jų regeneracijos procesus, identiškus vykstantiems jaunoje odoje. Taigi pasirinkus patikimų gamintojų produktus ir reguliariai juos naudojant odą galima apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio bei raukšlių. Ji bus lygesnė ir atrodysite jauniau.

Tam kad PEPTIDŲ poveikis būtų akivaizdžiai pastebimas, vien kremo nepakanka. Reikia maitinti organizmą iš vidaus ir naudoti skirtingus peptidinių bioreguliatorių kompleksus. Siekiant tinkamo rezultato, būtina sureguliuoti ir savo mitybą. Venkite cukraus - jo skaidymo metu odoje sutirštinami tokie baltymai kaip kolagenas, elastinas, todėl oda gali prarasti tonusą, sudribti. Taip pat pasistenkite vartoti kuo daugiau maistingų, baltymų turinčių medžiagų. Tada pirmieji odos senėjimo požymiai atsiras žymiai vėliau.

PEPTIDŲ POVEIKIS ODAI

  • Peptidai padeda atstatyti kolageno trūkumą. Baltymo kolageno, atsakingo už odos elastingumą, maži peptidai, kurie susidaro, natūraliam kolagenui skylant odoje, „signalizuoja" mūsų odai, kad reikia gaminti daugiau kolageno, nes senojo „atsargos" jau išseko. Kaip tai vyksta? Oda dirbtinai „pamaitinama" kremu, kurio sudėtyje yra kolageno peptidų. Pastarieji natūraliai sukelia kolageno sintezę ir oda nuolat gauna baltymų papildymą.
  • Peptidai padeda prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius ir maitina odą, pasižymi gydomosiomis savybėmis. Kadangi peptidai yra mažos molekulinės masės junginiai, jie patenka į vidinius odos sluoksnius ir kartu „perneša" odai naudingas medžiagas, kurios padeda odai gyti be to turi antioksidacinių savybių bei padeda ląstelėms atsinaujinti.
  • Peptidai lygina odą ir mažina raukšles. Atskira peptidų rūšis - neuropeptidai gali turėti panašų poveikį kaip botoksas, jie gali blokuoti nervų perdavimo signalą tarp nervo ir veido raumens, ir išlyginti gilesnes "mimikos" raukšles.

ALTERNATYVA BOTULINO TOKSINUI?


Kai kurie peptidai veikia kaip botulino toksinas. Jiems priskiriami peptidai išgaunami iš kinrožės sėklų, bei peptidas, kurio pavadinimas- argilerinas. Šie oligopeptidai veikią raumenų susitraukimus ir sumažina jų dažnį, neparalyžuodami atitinkamų raumenų, tačiau oda žymiai atsipalaiduoja.

AR ŽINOJOTE, KAD...

Remiantis įvairiais tyrimais labai efektyvūs yra peptidai (pvz., heksapeptidai, palmitolio tripeptidai, tetrapeptidai ir kitos formos), taip pat naudingi odos apsauginį barjerą ir drėgmės pusiausvyrą padedantys atkurti keramidai. Abi šios medžiagos natūraliai yra mūsų odos ląstelėse.


Naudokime veiksmingus produktus su ingridientais, kurie išties turi gerą poveikį odai, Vienas iš PEPTIDAI.