Sveika pudra - Ar tai įmanoma?

27/03/2020

Sveika Pudra....šis žodžių junginys manau kiekvienai skamba įdomiai ir gana neįtikinamai. Jeigu taip yra, aš labai džiaugiuosiu, nes Jūs vadinasi esate atsakingos prieš savo odą ir bet ko neperkate, studijuojate sudėtis, ieškote ir turbūt jau ne kartą susidūrėte, jog sveikos pudros nėra.

Aš taip pat ne išimtis, sveikų produktų Jūsų odoms ir savo aš ieškau nuolat. Pudros ieškojau labai seniai. Šis uždavinys buvo sunkus bet labai svarbus. Tą ką Jūs tepate ant odos yra labai svarbu ir reikšminga, nuo to priklauso Jūsų odos būklė šiandien, po mėnesio, po metų, dviejų ar dešimties.

Pudra yra tas produktas, kurį naudoja praktiškai visos moterys: vienos mažiau, kitos daugiau bet visos naudoja. Man skaudžiausia visada buvo tos kurios turi aknę ar linkusias į aknę odas, kad tepa pudrą, nes juk visos norim būti gražios, norim užmaskuoti savo trūkumus. Aš tai suprantu, kaip ir tai, kad sprendžiant tokias odos problemas pudros negalima naudoti, ji nepadeda o kenkia, deja...

dėl to noro padėti, toms kurios turi daug odos problemų, bet nori užmaskuoti trūkumus, būtent dėl šios priežasties ir labai stipriai ieškojau tos pudros, kuri pirmiausia nekimštų odos, nebūtų pilna chemijos, kuri yra mūsų odos priešas.

Sveika pudra = Sveika oda

Dabar šiek tiek papasakosiu

apie savo atrastą SVEIKĄ SKYSTĄ PUDRĄ

Tai yra skysta pudra (P.Korėjos NanoAsia), kaip BB ar CC kremai,  tepasi su kempinėle, kuri yra pridėda prie pakuotės. Pudra yra vieno atspalvio, kuris prisiderina prie kiekvienos odos. Pasitepus šia pudra, oda atrodo natūraliai graži, paslėpti smulkūs trūkumai, oda atrodo gyva ir graži. Pudros skluoksnio ant odos nesimato ir jo nėra.

Ji tiks ir patiks, toms kurios mėgsta natūralumą ir nemėgsta pudros sluoksnių. Riebia odėms odos papildomai tikrai neriebina, o sausai odai yra tikras išsigelbėjimas nes ją puikiai drėkina. Ilgėliau naudojant pudrą jaučiamas realus liftingas ir be abejo ši pudra tikras išsigelbėjimas jeigu jums aknė ar turite nuolat atsirandančių spuogelių, ją naudojant Jūs nekimšite odos, vadinasi dėl jos kaltės papildomų spuogų tikrai neatsiras, o tai yra labai svarbu.

Šios pudros kasdien naudojant užtenka 3 mėnesiams, tepant vieną sluoksnį. Kai pudra baigiasi perkamas tik papildymas. Visos pakuotės kaina 79 eur, papildymo 46 eur. Nors kaina iš pirmo žvilgsnio atrodo ir nemaža, bet įvertimus jos privalumus ir naudą odai, tai tikrai nėra didelė, beje pudra turi SPF 50 tad papildomo kremuko Jums nebereikės, taigi Jūs sutaupysite:)

Cheminių pudrų kurios kenkia odai kainos yra panašios ar net didesnės.  Tad aš manau į produktą kurį naudojame kasdien turime investuoti, tai mūsų sveikata.


PUDROS SAVYBĖS NAUDA ODAI:

Drėkinančio serumo pagrindas,  kurio yra daugiau nei šešiasdešimt procentų, užtikrina odai daugiau drėgmės ir suformuoja drėkinantį sluoksnį. Nepriekaištingas atspalvis, dengimas, maitinimas ir drėkinimas - visa tai šioje pudroje.

👉Jokio kaukės efekto

👉Jokių odos sausumo žymių
👉Jokio odos kimšimo
👉Jokių cheminių medžiagų sudėtyje
Garantuotas:💯
➡️Liftingas
➡️Botulino poveikis bei odos mineralizacija
➡️Sveika, spindinti oda
➡️ Odos apsauga 50 SPF (nebereikės naudoti papildomo kremo nuo saulės)